4'33 Джон Кейдж Юй Лей

来自已删百科
跳到导航 跳到搜索
本条目在中文维基百科被提出快速删除
理由:g3

《4'33》- це найвідоміший твір Джон Кейдж. Можна виконувати на будь-якому інструментові, найчастіше виконує фортепіано. Але по нотами загалі нема звук. Взагалі, піаніст робить такі рухи, як відкриття та закривання кришки, витирання піт міжЧастинами , Всі звуки, які чують люди, складають музику.Ця музика має 3 частини.Уперше п'єса була представлена піаністом Девідом Тюдором на Благочинному концерті, організованому в підтримку творчості в області сучасного мистецтва, у Вудстоці 29 серпня 1952 року.

 Кейдж зазначив, що кордони між мистецтвом і життям повинні бути зруйновані, оскільки сам світ є твором мистецтва. Кейдж також вважає, що музика - це процес від надії до розчарування до відчаю, тому його 《4'33》 показує такий процес. 《4'33》також представляє Кейдж "будь-який звук може зробити музику" точки зору. Кейдж неодноразово сказав , що 《4'33》 - його найважливіший твір.

Кейдж сказав:Вони пропустили фокус 《4'33》, тому що взагалі не було мовчання. Вони думають, що 《4'33》тиха музика, тому що вони не знають, як слухати Алеаторика. У першій частині можна почути звук вітру. У другій частині , и можна почути дощ почав натискати . У третьоЇ частині аудиторія робила різні цікаві звукпід час розмови або гуляння. Музика - це не продукт, який належить музикантам. Тиша - це теж музика.